+48 608799623   

Przekłady specyfikacji technicznych

Wykonujemy przekłady specyfikacji technicznych z języka polskiego na dowolny jeden język bądź kilka – kilkanaście języków obcych. Dokonujemy również tłumaczeń specyfikacji z języków obcych na język polski.

Najczęściej są to translacje zwykłe, gdyż nie wymagają poświadczenia przez tłumacza przysięgłego.

Podstawą do wyceny jest ilość znaków (ze spacjami) na stronie. Jedna strona to rónowartość 1800 (przysięgłe: 1125) znaków ze spacjami.

Firmy zainteresowane naszą usługą w zakresie specyfikacji technicznych prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem: pkb_gdansk@interia.pl

Nasze przekłady specyfikacji technicznych są wykonywane przez doświadczonych tłumaczy, mających wieloletnią praktykę w zakresie translacji biznesowych.

Z uwagi na szerokie spektrum branżowe specyfikacji technicznych, wycena materiału przeznaczonego do przekładu następuje dopiero w momencie wysłania go na nasz adres e-mailowy. Możemy jednak zapewnić, że wycena nie będzie trwała dłużej niż 24 godziny od momentu przesłania zapytania.

Jesteśmy w stanie pochwalić się setkami stron wykonanych tłumaczeń specyfikacji technicznych na zlecenie firm polskich i zagranicznych.

Oferujemy dogodne terminy wykonania usługi.