+48 608799623   

Tłumacz języka duńskiego

Ponad sześć milionów osób na całym świecie posługuje się językiem duńskim. Są to przede wszystkim mieszkańcy Danii, ale i północnych Niemczech. Język ten jest pozornie bardzo prosty, zwłaszcza pod względem gramatycznym. Jednak należy pamiętać, że jego struktura i fleksja jest unikalna na tle innych języków, znacząco się od nich różniąc. Dlatego wykonanie przekładu na duński lub też z tego języka na inny wybrany, warto powierzyć profesjonalistom.

Zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe wykonywane przez PKB GROT charakteryzują się przede wszystkim pełnym profesjonalizmem oraz terminowością. Obejmuje to zarówno dokumenty urzędowe, jak i CV oraz listy motywacyjne. Zależy nam, by każdy wykonany przez nas przekład uwzględniał różnice nie tylko językowe, ale i kulturowe.

Nasza oferta kierowana jest do Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych, którzy wymagają dokładnego oraz sprawnie wykonanego tłumaczenia w zakresie tego języka. Zlecenia przyjmujemy oraz realizujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu na terenie całego kraju.