+48 608799623   

Tłumacz języka holenderskiego (niderlandzkiego)

Językiem niderlandzkim posługuje się ponad 27 milionów osób. Przede wszystkim są to mieszkańcy Holandii, Belgii oraz Surinamu, gdzie posiada on status urzędowy. Znany również jako holenderski, język ten jest często porównywany do języka niemieckiego. Posiada on jednak wiele znaczących różnic gramatycznych oraz strukturalnych, które czasami zostają nieprawidłowo ukazane w przekładach. Dlatego też, warto zlecić wykonanie tłumaczenia tylko firmom, które posiadają duże doświadczenie w dostrzeganiu takich kwestii.

PKB GROT pracuje siedem dni w tygodniu, przez całą dobę, by zapewnić naszym Klientom sprawną realizację zleceń, nie tracąc przy tym na jakości ich wykonania. Zależy nam na uwzględnieniu różnic językowych i kulturowych w naszych przekładach.

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe w zakresie języka holenderskiego. Dotyczy to zarówno różnego rodzaju dokumentów urzędowych, jak i przekładu listu motywacyjnego, czy też CV. Oferta kierowana jest do Klientów instytucjonalnych, biznesowych, a także indywidualnych.