+48 608799623   

Tłumacz języka norweskiego

Tym językiem posługuje się tylko pięć milionów mieszkańców Norwegii. Jednak dzięki zwiększonej popularności języków skandynawskich w ostatnich latach, norweski zna coraz więcej osób z całego świata. Pomimo bardzo prostej struktury gramatycznej oraz fleksji, znacząco różni się on na tle innych języków. Sprawia to, że wykonanie poprawnego tłumaczenia często okazuje się skomplikowanym zadaniem.

PKB Grot to zespół profesjonalistów z całego kraju, którzy specjalizują się w przygotowywaniu przekładów na język norweski, czy też na inny wybrany. Zależy nam, by każde tłumaczenie uwzględniało różnice kulturowe, a także językowe. Dzięki temu pozostanie ono zrozumiałe dla każdego czytającego, niezależnie czy jest to dokument urzędowy, czy po prostu zwykły tekst o dowolnej tematyce.

Nasza oferta kierowana jest do zarówno Klientów indywidualnych, instytucjonalnych, jak i biznesowych. Zlecenia realizujemy całodobowo każdego dnia, by zapewnić naszym Klientom przekłady terminowo, nie umniejszając jakości tekstu.