+48 608799623   

Tłumacz języka szwedzkiego

Jak i w przypadku większości języków skandynawskich, szwedzkim posługuje się porównywalnie niewielka liczba osób, sięgająca zaledwie dziewięciu milionów. Są to przede wszystkim mieszkańcy Szwecji oraz Finlandii, choć jest on w mniejszym, czy też większym stopniu zrozumiały również dla osób posługujących się językiem duńskim oraz norweskim. Tłumaczenia z, czy też na szwedzki powinny zostać wykonane przez profesjonalistów, którzy dokładnie znają warunki kulturowe, jak i strukturalne tego języka i całego państwa.

W PKB Grot wykonujemy tłumaczenia terminowo, dzięki całodobowej pracy przez siedem dni w tygodniu. Dbamy również o ich dokładność, zarówno w przypadku przekładów przysięgłych, jak i zwykłych. Oznacza to, że realizujemy zlecenia dotyczące dokumentów urzędowych, a także różnej długości tekstów o dowolnej tematyce.

Świadczone przez nas usługi kierowane są do Klientów indywidualnych i instytucjonalnych, a także przedsiębiorstw z całego kraju, dzięki obecności prawie stu oddziałów PKB Grot w większości polskich województw.