+48 608799623   

Tłumacz języka ukraińskiego

Niektóre języki wyróżniają się nie tylko całkowicie odmienną strukturą gramatyczną oraz fleksyjną, ale i wykorzystaniem innego alfabetu. Taki właśnie jest język ukraiński, którym posługuje się ponad 37 milionów ludzi, w tym przede wszystkim na Ukrainie. W piśmie można się najczęściej spotkać z alfabetem znanym jako cyrylica, której odmiany wykorzystywane są również w języku rosyjskim oraz białoruskim. Warto zlecić wykonanie tłumaczenia profesjonalistom, którzy są w stanie zidentyfikować obecne pomiędzy nimi różnice.

W PKB Grot dbamy, by każdy przekład stanowił połączenie wysokiej jakości ze sprawnością wykonania. Pozwala nam na to ciągła praca, przez siedem dni w tygodniu, o każdej porze. Jesteśmy świadomi, że język ukraiński jest bardzo złożony i podczas wykonywania tłumaczeń należy również zwrócić uwagę na zależności kulturowe oraz gramatyczne.

Dzięki posiadaniu prawie stu oddziałów na terenie Polski, nasza oferta kierowana jest do zarówno klientów indywidualnych i biznesowych, jak i instytucjonalnych z całego kraju.