+48 608799623   

Tłumacz języka angielskiego

Jako jeden z najbardziej znanych oraz popularnych języków, angielski często używany jest podczas kontaktów międzynarodowych. Posługuje się nim ponad 527 milionów osób z całego świata, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, Australii, a także w Wielkiej Brytanii. Pomimo pozornie prostej struktury gramatycznej oraz fleksyjnej, język ten posiada liczne dialekty, które muszą zostać uwzględnione podczas przygotowywania tłumaczenia.

W PKB Grot każdy przekład na, czy też z języka angielskiego realizowany jest szybko, a zarazem dokładnie. Jesteśmy w stanie to zagwarantować, dzięki naszej całodobowej pracy, przez siedem dni w tygodniu. Niezależnie, czy tłumaczenie ma mieć charakter przysięgły, czy też zwykły, zwracamy szczególną uwagę na różnice wynikające z odmian tego języka, w tym amerykańskiej oraz brytyjskiej.

Dzięki posiadaniu prawie stu oddziałów na terenie całego kraju, oferujemy szybkie przygotowywanie przekładów Klientom indywidualnym, biznesowym, a także instytucjonalnym z każdego zakątka Polski.